Naše úspěchy

Bohužel, COVID19 trošku zamíchal kartami …

sezóna 2019/20

  • 7.3.2020 Czech Dance Tour: Regionální kolo Praha
    FLAMINGO (dětská kategorie Hobby Disco): 2. místo
    DIFFERENCE (juniorská kategorie Freestyle): 2. místo
    ANOTHER (juniorská kategorie Street Dance malé skupiny): 1. místo
    AKA HAKA (kategorie Senior): 2. místo
  • 8.12.2019 Brno: Mistrovství České republiky Hip Hop
    Dance, Beat, Train… Repeat!:   malá skupina senioři – 2. místo
  • 7.12.2019 Brno: Mistrovství České republiky Disco Dance
    Štěpánková Bára:   solo JVK1 – 7. místo
    Bašková Natálie:   solo JVK2 – 19. místo
    Štěpánková Bára a Steklá Martina:   duo JVK1 – 5. místo
  • 2.11.2019 Jablonec nad Nisou: 4. zemská liga
    Suchá Agáta:               solo DVK B – 23. místo
    Brožová Bára:              solo DVK B – 63. místo
    Matulová Laura:            solo DVK B – 53. místo
    Paclt Mikuláš:               solo DVK pohár muži – 1. místo
    Štěpánková Bára:         solo JVK A – 1. místo
    Bašková Natálie:          solo JVK B – 3. místo
    Pacltová Rozálie:          solo JVK B – 5. místo
    Geroldová Linda a Laušová Anna:   duo DVK A – 16. místo
    Pacltová Rozálie a Dudková Magdaléna:   duo JVK A – 4. místo
  • 10.11.2019 Brno: 2. extraliga
    Paclt Mikuláš:   solo DVK pohár muži – 3. místo
    Štěpánková Bára a Steklá Martina:   duo JVK M – 17. místo
  • 24.11.2019 Chomutov: 5. zemská liga a 3. extraliga
    Suchá Agáta:               solo DVK B – 35. místo
    Matulová Laura:            solo DVK B – 52. místo
    Paclt Mikuláš:               solo DVK pohár muži – 4. místo
    Bašková Natálie:          solo JVK A – 1. místo
    Pacltová Rozálie:          solo JVK B – 5. místo
    Štěpánková Bára a Steklá Martina:   duo JVK M – 8. místo
    Pacltová Rozálie a Dudková Magdaléna:          duo JVK M – 30. místo
  •  
  • Czech Dance Masters, podzimní liga
    • 28.9.2019 Tábor: 1. zemská liga
      Suchá Agáta:               solo DVK B – 33. místo
      Paclt Mikuláš:               solo DVK pohár muži – 2. místo
      Štěpánková Bára:         solo JVK A – 12. místo
      Bašková Natálie:          solo JVK C – 1. místo
      Pacltová Rozálie:          solo JVK C – 4. místo
      Pacltová Rozálie a Dudková Magdaléna:     duo JVK A – 9. místo
    • 12.10.2019 Praha Radotín: 2. zemská liga
      Suchá Agáta:               solo DVK B – 26. místo
      Brožová Bára:              solo DVK B – 59. místo
      Matulová Laura:            solo DVK B – 61. místo
      Paclt Mikuláš:               solo DVK pohár muži – 2. místo
      Štěpánková Bára:         solo JVK A – 15. místo
      Bašková Natálie:          solo JVK C – 1. místo
      Pacltová Rozálie:          solo JVK C – 7. místo
      Geroldová Linda a Laušová Anna:         duo DVK A – 22. místo
      Pacltová Rozálie a Dudková Magdaléna:     duo JVK A – 15. místo
    • 19.10.2019 Kladno: 3. zemská liga a 1. extraliga
      Suchá Agáta:               solo DVK B – 28. místo
      Brožová Bára:              solo DVK B – 66. místo
      Matulová Laura:            solo DVK B – 73. místo
      Štěpánková Bára:         solo JVK A – 2. místo
      Bašková Natálie:          solo JVK B – 2. místo
      Pacltová Rozálie:          solo JVK C – 4. místo
      Geroldová Linda a Laušová Anna:        duo DVK A – 27. místo
      Pacltová Rozálie a Dudková Magdaléna:     duo JVK A – 10. místo
      Štěpánková Bára a Steklá Martina:        duo JVK M – 13. místo

sezóna 2018/19

  • Czech Dance Masters, Regionální kolo Praha
    • 1. místo, Disco Show – II. liga – formace děti
    • 1. místo, Free Show – pohár – formace junioři
    • 3. místo, Street formace + Hobby Street – pohár – dospělí 2
  • Taneční skupina roku, Region Praha
    • 1.místo, Great Freestyle děti
    • 3.místo, Profi Show – Great Freestyle junioři
    • 1.misto, Monumental choreografie senioři
  • Czech dance tour 2019, Region Praha
    • 1.místo, formace děti
    • 1.místo, formace junioři
  • 3. místo, Podzimní tour Czech Dance Masters TÁBOR, HIP HOP malé skupinky junioři A
  • 2. místo, Podzimní tour Czech Dance Masters TÁBOR, DISCO DANCE sólo ženy mini A
  • 1. místo, Podzimní tour Czech Dance Masters TÁBOR, DISCO DANCE sólo muži děti – pohár
  • 2. místo, Podzimní tour Czech Dance Masters TÁBOR, DISCO DANCE sólo ženy junioři C

sezóna 2017/18

  • 1. místo, PROFI SHOW – MONUMENTAL CHOREOGRAFIE , Senioři, Taneční skupina roku, regionální kolo Praha
  • 3. místo, PROFI SHOW – MONUMENTAL CHOREOGRAFIE, Senioři, Taneční skupina roku, zemské kolo Čechy
  • 2. místo, HVK 2, Street Formace – extraliga, Czech Dance Masters, regionální kolo Praha
  • 3. místo, HVK 2, Street Formace – extraliga, Czech Dance Masters, zemské kolo Čechy
  • 2.  místo, IDO WORLD CHAMPIONSHIP, Mistrovství světa, DISCO DANCE, DUO Female Kids
  • 7.  místo, IDO WORLD CHAMPIONSHIP, Mistrovství světa, DISCO DANCE, SOLO Female Mini Kids
Publikováno v: Aktuality.